پرش به محتوای اصلی

اخبار

سخنرانی مدیرکل در شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری

سخنرانی مدیرکل در شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری
مهندس علیرضا کاظمیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری استان چهارمحال وبختیاری در خصوص اهداف تشکیل و تبیین جایگاه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی کرد.
   در جلسه شورای اداری استان چهارمحال و بختیاری مورخه 92/03/09 آقای مهندس کاظمیان طی سخنانی اهداف تشکیل ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استانها و همچنین جایگاه این ادارات کل در استانها را تشریح کرد. نامبرده پس از تسلیت و تبریک ایام  و مناسبت های ماه خرداد ؛ نقش پررنگ فناوری اطلاعات در تحقق حماسه سیاسی و انتخابات بزرگ 24 خرداد ماه جاری را یادآور شد و گفت بیش از 90 درصد مراحل مختلف انتخابات امسال با استفاده از تکنولوژیهای فناوری اطلاعات انجام می شود. پس از آن با بیان آمار و اطلاعات و خصوصیات نیروی انسانی شاغل در این بخش از پتانسیل فناوری ارتباطات و اطلاعات در تحقق حماسه اقتصادی سخن گفته و نتیجه گیری نمود که هرچه در بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات سرمایه گزاری و برنامه ریزی نماییم در آینده حاصل چندین برابری برداشت خواهیم کرد. در ادامه اداره مذکور را نماینده بخش عالی حاکمیت با هدف ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه ها و سیاست های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بین کلیه واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استانها دانست و از مدیران کل استانی بعنوان نمایینده ارشد این وزارتخانه و پاسخگوی مقامات استانی یاد کرد.
در پایان جلسه شورای اداری و در جمع بندی جلسه جناب آقای عنابستانی استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار همکاری و هماهنگی کلیه دستگاهای اجرایی استان و بخصوص واحدهای استانی وزارت ICT با اداره مذکور شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۱۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید