پرش به محتوای اصلی

اخبار

سفر مدیرعامل پست به استان چهارمحال و بختیاری

سفر مدیرعامل پست به استان چهارمحال و بختیاری
مدیرعامل شرکت پست نهم خرداد ماه جاری به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده و از پست استان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پست محمدحسن کرباسیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت در این بازدید با حضور در جلسه شورای اداری ضمن تقدیر از مدیریت و همکاران پست استان ابراز امیدواری کرد که با استفاده از پتانسیل موجود در نیروهای پست استان بتوان به اهداف عالیه‌ شرکت دست ‌یافت.
وی ارائه سرویس‌های مطلوب و با کیفیت با استفاده از برترین فناوری‎های روز دنیا را از افتخارات پست دانست و از همکاران خواست تا در حفظ این رویه و ارائه خدمات بهتر به مشتیان در جهت افزایش رضایت‌مندی آنان بیشتر تلاش نمایند.
مدیرعامل شرکت پست با اشاره به اهمیت سرانه مرسولات پستی، استفاده بیشتر مشتریان از خدمات پستی و افزایش سرانه مرسولات را گامی مهم در جهت کاهش رفت و آمد غیر ضروری آنان و کاهش آلودگی صوتی و زیستی، ترافیک و نیز کاهش میزان مصرف سوخت دانست.
وی در ادامه تلاش نیروهای توزیع را قابل تقدیر دانست و از این بخش به عنوان جزء لاینفک مجموعه پستی نام برد و خواستار توجه و ساماندهی بیشتر این حوزه شد.
مدیرعامل شرکت پست تبدیل واحد کدگذاری به اداره را افزایش مسئولیت این حوزه دانست و خواستار سهولت در ارائه کدپستی ده‌رقمی و جلب رضایت مشتریان شد و در ادامه انعقاد قراردادهای فیمابین با ادارات و سازمان‌ها در جهت استعلام کدپستی متقاضیان و بهنگام‌سازی کدپستی ده‌رقمی از جمله بانک‌ها را از دیگر امور لازم‌الاجرا در راستای اطمینان بخشی به طرفین قرارداد برشمرد.
فضلعلی پور مدیرکل پست استان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گزارش اقدامات صورت گرفته در استان را ارائه داد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت بیشتر مسئولان شرکت بتوان اعتبارات ملی بیشتری را جذب و پروژه‌های ناتمام را به نحو شایسته به اتمام رساند.
۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۱۵
اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری |
تعداد بازدید : ۱۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید