پرش به محتوای اصلی

اخبار

رشد کسب و کارهای الکترونیک با اعطاء تسهیلات در استان چهارمحال و بختیاری

رشد کسب و کارهای الکترونیک با اعطاء تسهیلات در استان چهارمحال و بختیاری
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از اعطاء تسهیلات نقدی و غیر نقدی به فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده حوزه ICT استان، ضمن اشاره به آخرین وضعیت کسب و کارهای الکترونیکی استان ومیزان رشد توسعه کسب و کارهای الکترونیک در استان اظهار کرد : زیر ساخت های لازم برای توسعه کسب و کارها در شهرها و روستاها در استان فراهم شده وبا اقدامات انجام شده  نیازها و بسترهای لازم برای بکارگیری فارغ التحصیلان از این امکانات در جهت ایجاد و توسعه طرح های حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات و ایجاد اشتغال فراهم شده است .

 وی افزود: در راستای حمایت از کسب و کارها در این حوزه این اداره کل  با ارائه تسهیلات نقدی و غیرنقدی، گام مهمی در تسهیل اشتغال زایی جوانان تحصیل کرده انجام داده است . بلالی ضمن ارائه توضیحاتی در این خصوص تشریح کرد: تمامی شرکت های فعال در حوزه ارتباطات، توسعه دهنده های نرم افزارهای کاربردی، دارندگان ایده های جدید ونوپا می توانند از این تسهیلات استفاده کنند، و با دریافت تسهیلات غیرنقدی هرگونه تبلیغات، میزبانی هاست، حسابداری و غیره برای این شرکت ها قابل انجام خواهد بود . وی افزود: ارائه تسهیلات و خدمات به متقاضیان می تواند شامل طرح های بسیار متنوعی باشد که در صورت تمایل متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات به این اداره کل مراجعه و از خدمات متنوع بهره مند شوند .

 

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۱۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید