پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:

پرداخت تسهیلات حمایتی برای ایده‌های نو و خلاقانه در چهارمحال و بختیاری

پرداخت تسهیلات حمایتی برای ایده‌های نو و خلاقانه در چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در بازدید از جهاد دانشگاهی این استان گفت: برای حمایت از ایده‌های نو و خلاقانه، دو سامانه ایران نوآفرین و ایران کارفا معرفی شده است و برای حمایت از راه اندازی آنها تسهیلات حمایتی پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به اینکه بزرگترین مشکل استان عدم نیاز سنجی است،گفت: اگر نیاز سنجی در استان و حتی در کشور انجام شود می‌توان نیمی از مشکلات اشتغال‌زایی جوانان را حل کرد.

بلالی با تاکید بر حمایت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از ایده‌های جدید و خلاقانه جوانان تصریح کرد: در این استان افراد دارای تخصص و ایده بسیار زیاد است و زمینه‌های کاری فراوانی در استان وجود دارد و به همین دلیل لازم است از افراد دارای ایده‌ حمایت و توسط مراکز توانمند سازی این افراد آموزش های مهارتی لازم ارائه شود .

وی افزود: همکاری جهاد دانشگاهی با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان می‌تواند منشا اثر بخشی در حوزه‌های کامپیوتر و فناوری اطلاعات در استان داشته و این همکاری ها می تواند در ایجاد شغل و افزایش میزان کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات استان موثر واقع شود .

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۱۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید