پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری:

355 کیلومتر فیبرنوری در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود

355 کیلومتر فیبرنوری در استان چهارمحال و بختیاری اجرا می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل جاده‌ای با هدف کنترل ترافیک جاده‌ای و بررسی نقاط حادثه‌خیز این استان با استفاده از زیرساخت فیبرنوری خبر داد و گفت: تاکنون 170 کیلومتر فیبرنوری در استان چهارمحال و بختیاری اجرا شده است و 355 کیلومتر فیبرنوری دیگر در فازهای آتی اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل جاده‌ای که در استانداری برگزار شد، گفت: راه ارتباطی برخی مناطق روستایی این استان به واسطه ارتفاع برف ماه‌ها قطع شده و این موضوع خدمت رسانی به مردم روستایی را با سختی مواجه کرده و نیاز به ارئه تمهیدات لازم جهت دسترسی این افراد به خدمات مورد نیاز است.

وی افزود: با توجه به اینکه راهدارخانه‌های استان نیز مورد ارزیابی وضعیت  پوشش ارتباطی قرار گرفته است جهت رفع مشکلات موجود نیاز به همکاری  اداره راه و شهرسازی بوده و شناسایی و معرفی نقاط بدون پوشش است .

بلالی با اشاره به پوشش تلفن همراه در جاده‌های اصلی و فرعی این استان، تصریح کرد: با توجه به اینکه در برخی از نقاط جاده‌های روستایی قطعی به علت بارندگی و فرسودگی شبکه ارتباطی گزارش شده است، نیاز به تعویض این زیر ساخت های موجود بوده و برنامه این اداره کل استفاده از زیر ساخت فیبر نوری در این مسیرها است .

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری افزود:ارائه خدمات دولتی از جمله خدمات پلیس راهور موجب کمک به رفاه شهروندان،افزایش رضایتمندی و اجرای بهینه طرح تکریم ارباب رجوع، کاهش سفرهای غیرضروری و افزایش بازدهی در سرعت و کیفیت خدمات می شود .

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۱۸۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید