پرش به محتوای اصلی

اخبار

تسهیل در ارائه خدمات دولتی با ایجاد دفاتر ICT روستایی

تسهیل در ارائه خدمات دولتی با ایجاد دفاتر ICT  روستایی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از واگذاری مجوز ایجاد دفتر ICT در روستاهای استان در جهت تسهیل در ارائه خدمات در روستاها خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کمیته انضباطی دفاتر پیشخوان اظهار کرد : واگذاری مجوز ایجاد دفتر ICT در روستاها استان باعث اشتغالزایی و تسهیل ارائه خدمات به اهالی روستاهای استان می شود .

وی  با اشاره به قوانین و مقررات جدید سازمان تنظیم مقررات در جلسه کمیته انضباطی دفاتر پیشخوان، گفت: شخص حقیقی متقاضی دریافت امتیاز پروانه دفاتر پیشخوان نباید در تشکیلات دولتی شاغل بوده و این مجوز صرفا به افراد جویای کار و توانمند و بومی روستا واگذار می شود .

وی افزود: تمام دفاتر پیشخوانی که پروانه برای آنها صادر شده، لازم است از بخشنامه‌های این سازمان اطلاع کامل داشته و به تمامی قوانین و مقررات عمل کنند و هرگونه تخطی از قوانین در جلسه کمیته انضباطی بررسی و با متخلف برخورد می شود .

بلالی تصریح کرد: جلسات این کمیته استانی بصورت ماهیانه در  هفته آخر هر ماه تشکیل شده و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ضمن انجام بازرسی از دفاتر سطح استان موظف است گزارش این بازدیدها را پانزدهم هر ماه جهت بررسی اعضا به دبیرخانه کمیته تحویل دهد .  

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۳۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید