پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری:

منطقه ویژه اقتصادی استان به اینترنت پرسرعت متصل می‌شود

منطقه ویژه اقتصادی استان  به اینترنت پرسرعت متصل می‌شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از اتصال منطقه ویژه اقتصادی استان به فیبرنوری و اینترنت پرسرعت خبر داد و گفت: این منطقه، زمینه‌ساز تولید و توسعه صادرات در این استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در جلسه تامین زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی استان اظهار کرد :  تجهیز و تامین زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی موجب تقویت انگیزه سرمایه‌گذاران، بازرگانان و تجار برای سرمایه‌گذاری در این استان  شده و نقش مهمی در توسعه و تولید اشتغال  استان دارد . وی افزود: ایجاد زیرساخت‌ها ارتباطی ، زمینه‌ساز توسعه صادرات در بخش‌های صنعت و کشاورزی به سراسر جهان شده و می تواند باعث رونق اقتصادی این استان شود.

بلالی با بیان اینکه اجرای فیبرنوری منطقه ویژه اقتصادی در مسیر اجرای راه آهن استان قرار دارد، گفت: پیمانکاران راه آهن و مخابرات در هنگام اجرای این پروژه‌ها ضمن در نظر گرفتن ملاحظات لازم ، برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل لازم است با یکدیگر هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.

وی در بازدید از اجرای این دو پروژه در منطقه ویژه اقتصادی، افزود: این منطقه ویژه از طرح‌های اقتصادی مقاومتی سال 1400 بوده و اعتبارات لازم برای توسعه زیر ساخت‌ها ارتباطی در این منطقه پیش‌بینی شده است.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۵
تعداد بازدید : ۳۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید