پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری:

با افزایش پهنای باند پایداری شبکه تلفن همراه در استان افزایش می یابد

با افزایش پهنای باند پایداری شبکه تلفن همراه در استان افزایش می یابد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، از اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین ارتباط، پهنای باند اینترنت و پوشش تلفن همراه برای پایداری اینترنت استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در جلسه شورای مدیران با توجه به اهمیت پایداری اینترنت در استان ، اظهارکرد: هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌ها و شرکت‌های مرتبط در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتورهای تلفن ثابت و همراه برای پایداری اینترنت صورت گرفته تا مشکلی از لحاظ اینترنتی در این استان ایجاد نشود.

بلالی با توجه به برقراری تیم های پشتیبانی شبانه روزی در همه مراکز ارتباطی ، گفت: نهادهای انتظامی و امنیتی در رابطه با پایدارسازی مسیرهای ارتباطی با این اداره کل همکاری خوبی دارند.

در پایان این جلسه  مدیران تابعه وزارت در استان، مدیر شرکت مخابرات منطقه چهارمحال و بختیاری و نمایندگان اپراتورهای ارتباطی گزارشی از وضعیت ارتباطات ارائه و خواستار حفاظت و ایجاد امنیت در مسیرها و مراکز ارتباطی توسط دستگاه‌های امنیتی انتظامی شدند.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۲۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید