پرش به محتوای اصلی

اخبار

زیر ساخت های ارتباطاتی در ایجاد اشتغال استان چهارمحال و بختیاری نقش دارد

زیر ساخت های  ارتباطاتی در ایجاد اشتغال استان چهارمحال و بختیاری نقش دارد
عباسی استاندار استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با مهندس فلاح رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت : تامین زیر ساخت های ارتباطی با توجه به پراکندگی سکونتگاه ها ضرورت داشته وباعث رونق و اشتغال در استان می شود.

معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده و آخرین وضعیت پوشش تلفن همراه و ثابت  به استاندار استان  گفت :  وضعیت پوشش تلفن همراه و ثابت در استان در مجموع رضایت بخش بوده و بنظر می رسد فقط در  برخی از روستا‌ها و محور‌های ارتباطی این استان کماکان مشکلاتی وجود داشته که پیگیری لازم جهت رفع این مشکلات در حال انجام است . 

استاندار چهارمحال و بختیاری هم در این نشست با تأکید بر توسعه دسترسی نقاط شهر‌ی و روستا‌یی استان به اینترنت و شبکه تلفن همراه گفت: پراکندگی های موجود و مسیرهای صعب العبور و کوهستانی  در برخی مناطق، خدمات رسانی در این زمینه را با مشکل مواجه کرده است ، اما انتظار می‌رود زیرساخت های مناسب ارتباطی در این مناطق با پیگیری جدی تامین شود .

وی با بیان ضرورت توجه به ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات در رونق اشتغالزایی ادامه داد: این موضوع در چهارمحال و بختیاری مغفول مانده است و باید مسئولان اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهند.

بر اساس این گزارش  در این نشست، با بررسی مشکلات چهارمحال و بختیاری در اجرای طرح‌های حوزه فناوری اطلاعات، پیشنهادات لازم برای رفع این مشکلات و موانع ارائه گردید.

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۰۹
تعداد بازدید : ۴۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید