پرش به محتوای اصلی

اخبار

مشکلات پوشش تلفن همراه در 49 محور اصلی استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد .

مشکلات پوشش تلفن همراه در 49  محور اصلی استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد .
با حضور مهندس فلاح رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی ونمایندگان اپراتورهای تلفن همراه وضعیت پوشش تلفن همراه جاده ای در استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد.

مهندس فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در این جلسه اظهار کرد  : در 49 محور اصلی استان نقاط کور و پوشش نامناسب تلفن همراه  وجود داشته  که رفع این مشکل نیاز به همکاری اپراتورهای تلفن همراه و پیگیری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  در پیگیری و تامین برق مورد نیاز این سایتها می باشد .

در این جلسه پس از بررسی آخرین وضعیت پوشش تلفن همراه در جاده های استان  گزارش از سوی آقای شفیعی مدیر کل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه مرکزی ارائه و با توجه به نتایج درایو تست‌های انجام شده  در کلیه جاده ها استان ، این موضوع  در حضور مهندس فلاح و اپراتورها مورد بررسی قرار گرفت .

در پایان این جلسه بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز وضعیت پوشش تلفن همراه در برخی از محورها بخصوص نقاط کوهستانی را نامطلوب ارزیابی کرد و گفت : با توجه به این که استان چهارمحال و بختیاری  در منطقه کوهستانی و نقاط صعب‌العبور قرار گرفته است ، جهت تامین پوشش مناسب نیاز به نصب و راه اندازی سایتهای تلفن همراه بیشتری بوده و بهمین دلیل  نیاز به همکاری اپراتورها در تأمین پوشش مناسب بوده در کلیه مسیرهای اصلی و نقاط حادثه خیز است .

بر اساس این گزارش ، در این جلسه نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه نیز به برخی از مشکلات این استان از جمله عدم دسترسی به انشعاب برق مورد نیاز اشاره و مقرر گردید با پیگیری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان موضوع از طریق استانداری استان پیگیری گردد .

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۴۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید