پرش به محتوای اصلی

اخبار

پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری و عشایری چهارمحال و بختیاری تامین می شود

پوشش تلفن همراه در مناطق گردشگری و عشایری چهارمحال و بختیاری تامین می شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال وبختیاری گفت: با اقدامات انجام شده پوشش مناسب تلفن همراه در مناطق گردشگری و عشایری استان انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ،  در جلسه کارگروه مدیریت بحران استان که در محل استانداری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد اظهار کرد : قرار است پوشش مناسب و مطلوب با  توسعه و بهینه‌سازی سایت‌های BTS اپراتورها در روستاها ومناطق عشایری  و به ویژه در جاده‌های اصلی استان انجام شود.
وی افزود: با پیگیری به عمل آمده اکثر اپراتورها به ویژه ایرانسل و همراه اول در راستای بهینه‌سازی و توسعه
BTS همکاری خوبی داشته اند و با همکاری این اپراتور ها  ،  نقاط کور در جاده‌های اصلی نیز برطرف خواهد می شود . 
بلالی از انجام دو پروژه پوشش تلفن همراه در استان خبر داد و گفت: برای عشایری
  که در مناطق عشایری استان به واسطه کوچ در شش ماهه نخست سال مستقر می‌شوند و همچنین در نقاط گردشگری چهارمحال و بختیاری با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش هستیم تا پوشش مناسب تلفن همراه در این نقاط تامین شود .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با بیان اینکه برخی از  پروژه‌ها از محل اعتبارات خدمات عمومی ضروری روستایی ( USO ) در این استان در حال اجرا می باشد  خاطرنشان کرد: این پروژه ها تا کنون پیشرفت خوبی در استان داشته و  برخی از  اپراتورها فعلا  مشکلاتی برای ورود تجهیزات دارند  که در صورت عدم تامین بموقع ، ممکن است این پروژه‌ها اندکی با وقفه و  ملایم انجام شوند .

۱۰ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۳۶
تعداد بازدید : ۷۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید