پرش به محتوای اصلی

اخبار

تامین پوشش جاده‌ای در استان چهارمحال و بختیاری نیاز به همکاری اپراتورها دارد

تامین پوشش جاده‌ای در استان چهارمحال و بختیاری  نیاز به همکاری اپراتورها دارد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: استان چهارمحال و بختیاری بدلیل کوهستانی و صعب العبور بودن نیاز به زیر ساخت های بیشتری دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در نشست خبری با مطبوعات و صدا و سیمای استان یکی از دلایل عدم تکمیل پوشش در برخی از نقاط را کمبود زیر ساخت ها و عدم تامین برق  در این مناطق اعلام کرد و اظهار کرد  : در برخی از نقاط صعب العبور  نیاز به برقراری رومینگ تلفن همراه توسط شرکت ایرانسل می‌باشد که طی جلساتی که در این خصوص برگزار شده است  مقرر شد  رومینگ  بین اپراتورها در روستاها و جاده ها ی استان و بخصوص در نقاط حادثه خیز و کوهستانی برقرار شود. وی یکی دیگر از برنامه‌های جدی این اداره کل را تأمین پوشش مناسب مناطق گردشگری و نقاط عشایری اعلام و گفت : با توجه به این که در فصل تابستان عشایر به این استان کوچ می‌کنند، تأمین پوشش مناسب همواره از خواسته‌هاو مطالبات جدی آن‌ها بوده که این موضوع از طریق این اداره کل در حال پیگیری می باشد .

بر اساس این گزارش موارد فوق در نشست خبری مدیر کل با اصحاب رسانه و صدا و سیمای استان برگزار و فعالیت‌های اداره کل نیز در این نشست تشریح گردید.

۲۰ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۶۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید