پرش به محتوای اصلی

اخبار

17 روستای گردشگری شهرستان سامان به اینترنت پرسرعت متصل می شوند

17 روستای گردشگری شهرستان سامان به اینترنت پرسرعت متصل می شوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: در جهت رفاه حال مسافران و گردشگران، چتر وای فای (WIFI) در مراگز گردشگری شهرستان سامان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ،جلسه شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری جهت بررسی و رفع مشکلات و نیازهای شهرستان سامان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید . در این جلسه مرتضی بلالی ، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، اظهار کرد : با توجه به تأمین زیرساخت‌های مناسب، 17 روستای شهرستان سامان به اینترنت پرسرعت مجهز می‌شوند.

وی با اشاره به پوشش مناسب  تلفن همراه در استان چهارمحال و بختیاری افزود: رومینگ 330 سایت اپراتور برای سرویس دهی به مردم برقرار شده است  که در شهرستان سامان به واسطه پوشش جاده‌ای مناسب استفاده از این رومینگ‌ها می تواند در پوشش حداکثری و مناسب مفید واقع شود .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین در راستای ارائه خدمات پولی و بانکی  از محل اعتبارات وزراتخانه 4 دستگاه ATM را در روستاهایی پر تردد و گردشگرپذیر این شهرستان  نصب شده و پیگیری های لازم جهت افزایش تعداد این دستگاهها در این شهرستان نیز  انجام شده است .

بلالی با اشاره به پوشش اپراتورهای همراه اول و ایرانسل در شهرستان سامان خاطرنشان کرد: در شهرستان سامان 50 درصد جمعیت را همراه اول و نزدیک 48 درصد را ایرانسل پوشش داده است که با نصب و راه اندازی سایت‌های جدید توسط ایرانسل سعی خواهد شد پوشش برخی از نقاط مهم این شهرستان  از این طریق تامین شود .

بلالی با اشاره به اهمیت دسترسی مردم و گردشگران به پوشش اینترنتی مناسب  تصریح کرد  : بمنظور تامین رفاه و رضایت گردشگران ، چتر وای فای (WIFI) با حجم مشخص در مراکز گردشگری شهرستان سامان اجرا شده که در سعی می شود این خدمت در مراکز مهم گردشگری دیگر استان نیز اجرایی شود .

۲۵ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۵۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید