پرش به محتوای اصلی

اخبار

تهیه فیلم مستند از فعالیت‌های انجام شده در حوزه روستاهای استان چهارمحال و بختیاری

تهیه فیلم مستند از فعالیت‌های انجام شده در حوزه روستاهای استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: اقدامات انجام شده در روستاها نیاز به اطلاع‌رسانی داشته و توجه ویژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به زیرساخت‌های ارتباطی این استان قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در دیدار با گروه مستندساز اعزامی در استان، به نقش اطلاع‌رسانی و تهیه گزارش ازوضعیت ارتباطی این روستاها  ،  که در گذشته هیچ گونه پوشش ارتباطی نداشته‌اند را ضروری دانست و تهیه گزارش و مستند را با توجه به نزدیکی جشن چهل سالگی انقلاب با اهمیت اعلام کردند .

بلالی با اشاره به این که در گذشته اکثر روستاهای استان فاقد هرگونه زیرساختی شامل تلفن همراه و اینترنت پرسرعت بودند گفت: اقدامات بسیار خوبی در چند سال اخیر انجام گردیده و فاصله و شکاف دیجیتالی روستاها با شهرها  بسیار کمتر شده به نحوی که الان شاهد دسترسی بیشتر روستائیان استان  به پوشش  مناسب تلفن همراه و اینترنت پرسرعت هستیم و این موضوع از عملکردهای قابل تقدیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان‌ها بوی»ه در این استان  است. وی این اقدام را پسندیده و برای روستائیان بسیار رضایت بخش اعلام کردند و چنین اقداماتی را  باعث ایجاد کسب و کارها جدید در روستاها وافزایش  رفاه مردم روستا ذکر کردند .

۲۹ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۴۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید