پرش به محتوای اصلی

اخبار

جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان همزمان با دهه فجر در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جشن تکلیف ویژه فرزندان کارکنان  همزمان با دهه فجر  در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
طی مراسمی جشن رسیدن به سن تکلیف 8 نفر از فرزندان کارکنان این اداره کل و ادارات تابعه وزارت در استان در محل نمازخانه اداره کل‌ پست استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهار محال وبختیاری با حضور مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جشن تکلیف  ، بصورت مشترک با ادارات تابعه وزارت در استان ، در  نمازخانه اداره کل پست برگزار شد.

در این مراسم مرتضی  بلالی مدیر کل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، نماز را بهترین وسیله ارتباط با خدا دانست  و فرا رسیدن این اتفاق مهم را به فرزندان کارکنان تبریک گفتند . وی همچنین  ضمن اعلام اهمیت این اتفاق مهم در زندگی  افراد تصریح کرد : رسیدن به سن تکلیف سر آغاز انجام فرایض و واجبات دینی بوده و برگزاری چنین مراسمی را  در جهت یاد آوری این اتفاق بزرگ در زندگی افراد  و شناخت وظایف و تکالیف شرعی  دانش آموزان  و  انس با نماز و ترویج مسائل دینی را یک ضرورت دانست و تاکید کرد :  باید به تناسب رشد علمی به مسائل دینی و مذهبی نیز توجه شود  تا به موازات رشد علمی مسائل پرورشی دانش آموزان نیز هماهنگ و هم راستا با آموزش رشد یابد

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۴۰۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید