پرش به محتوای اصلی

اخبار

تقدیر استاندار استان چهارمحال و بختیاری از فعالان و مدیران فضای مجازی

تقدیر استاندار استان چهارمحال و بختیاری از فعالان و مدیران فضای مجازی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری گفت: اطلاع‌‌رسانی شفاف و به موقع در بارش‌های اخیر استان چهارمحال و بختیاری باعث مدیریت صحیح بحران در استان وکاهش تلفات انسانی شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به اقدامات مفید انجام شده توسط مدیران فضای مجازی استان در جهت  اطلاع‌رسانی به موقع و شفاف که در مدیریت این بحران نقش مهمی داشته است این اقدام را باعث رسیدگی بموقع مسئولین  و کاهش خسارتهای مالی و انسانی اعلام کرد. وی ضمن تاکید بر نقش فضای مجازی و اثرات مثبت این فضا در رسیدگی بموقع و رفع مشکل در کوتاه ترین زمان در زمان وقوع بحران   اظهار کرد: فعالیت مطلوب و اثر بخش فضای مجازی استان باعث رضایت‌مندی مسئولین استان بویژه استاندار استان شده است و بهمین دلیل استاندار استان  از مدیریت صحیح و نقش مثبت فضای مجازی در رسیدگی بموقع و رفع سریع مشکلات ناشی از  بارشهای سیل آسا  ، از کلیه مدیران و فعالان فضای مجازی استان تقدیر و تشکر کردند .  عباسی استاندار استان  همچنین از رسیدگی به موقع و برقراری ارتباط در روستاهای صعب‌العبور استان که به دلیل بارش‌های سیل آسا قطع شده بود نیز ابراز رضایت کرد و خواستار تأمین تجهیزاتی از جمله ژنراتور و تجهیزات مخابراتی مورد نیاز دیگر جهت استفاده در مواقع بحرانی وکاهش قطع ارتباطات در استان  شدند.

شایان ذکر است: با توجه به نیاز استان در بارشهای سیل آسای اخیر در استان ، با پیگیری های مدیر کل ارتباطات استان ، تعداد 8 دستگاه ژنراتور از تهران و استان اصفهان جهت استفاده در مواقع بحرانی به این استان  که در برقراری ارتباط روستاها نقش بسزائی داشته است .

۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷
تعداد بازدید : ۳۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید