پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری دوره های مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری دوره های مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت : در سالی که با نام رونق تولید نامگذاری شده است با توجه به اهمیت و ضرورت مهارت آموزی و توانمندسازی جوانان برای ورود به بازار کسب وکار می توان از فرصتی که به وجود آمده استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، در راستای بومی سازی تفاهم نامه همکاری نیروهای مسلح و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، تفاهم نامه ای جهت آموزش  کادر نظام وظیفه در حوزه های مختلف ICT  منعقد شد .  مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در این جلسه اظهار کرد  : هدف این اداره کل  تامین  زیر ساخت های مناسب  برای توانمند سازی و تولید در کلیه حوزه ها است و هدفمندسازی آموزش کارکنان وظیفه و کمک به اشتغال و تسهیل ورود آنها  به بازار کار است که با بومی سازی آن در سطح استان می توان از بسترو زیر ساخت فناوری اطلاعات در کمک به تحقق  این موضوع استفاده کرد  .

سرهنگ دوم علی اصغر مهری معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی استان نیز در این جلسه گفت : جوانان می توانند از برکات خدمت مقدس سربازی استفاده کنند و از این دوران جهت کسب مهارت های بیشتر برای ورود به بازار کار آینده خود از آن بهره گیرند . وی  با اشاره به این که در گذشته آموزش کارکنان هدفمند نبود ، گفت : با برنامه ریزی های به عمل آمده می توان از دوران خدمت در جهت آموزش بیشتر جوانان و آماده سازی آنان برای ورود به عرصه های کسب و کار ، ورزشی ، علمی و... در جهت رشد و پیشرفت کشور از آن  استفاده کرد .

۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۳۷۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید