پرش به محتوای اصلی

اخبار

نقش فضای مجازی در رونق کسب و کارها بسیار قابل توجه است

نقش فضای مجازی در رونق کسب و کارها بسیار قابل توجه است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت : فضای مجازی باعث کاهش هزینه های مردم وباعث افزایش تولید محتوا و رونق کسب و کارهای مجازی در شهرها و روستاها شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در دیدار با حاج آقا مهرداد بهرامی ، امام جمعه شهرستان اردل ، ضمن تشریح اهمیت فضای مجازی درایجاد کسب و کارهای جدید درکشور تصریح کرد : فضای مجازی در تولید کسب و کار و ایجاد  اشتغال در جامعه بخصوص در روستاهای استان  در حوزه های مختلف از جمله صنایع دستی ،  خرید و فروش محصولات  ، گردشگری تاثیر مثبتی داشته بنحوی که این دسترسی باعث اشتغالزایی بیشتر جوانان و بانوان  شده است . وی استفاده از  این فضا را باعث افزایش درآمد ها در کسب و کار های جدید دانست و بهره گیری از آن را  باعث  کاهش هزینه های  مردم  و دسترسی راحتر آنها  به نیازهای خود  اعلام کرد و خواستار حمایت جدی مسئولان  از فضای مجازی به عنوان بستر تولید محتوا و کسب و کار در استان شدند .

در این جلسه حاج آقا بهرامی  نیز  ضمن بیان نگرانی ها از این فضا اظهار کرد : فضای مجازی علیرغم مزایای خوب آن در برخی از موارد باعث نگرانی هایی نیز شده است که به نظر می رسد مدیریت بهتر این فضا می تواند این نگرانی ها را کاهش دهد   . وی یکی از نیازهای اصلی جامعه فعلی را دسترسی به اینترنت  پرسرعت و فضای مجازی اعلام کردند و تاکید کرد : سالم سازی این فضا به نفع مردم و جامعه است  و باید تلاش کرد این فضا را به محیطی سالم برای توسعه کسب و کارها و ایجاد اشتغال تبدیل کرد  .

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷
تعداد بازدید : ۳۶۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید