پرش به محتوای اصلی

اخبار

رضایتمندی مردم از توزیع کارت های هوشمند سوخت در استان چهارمحال و بختیاری

رضایتمندی مردم از توزیع کارت های هوشمند سوخت در استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از رضایتمندی مردم استان در توزیع به موقع و مطلوب کارت های سوخت خودروها خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، با توجه به سهمیه بندی بنزین در سطح کشور با مراجعه به اداره کل پست استان ، از باجه  توزیع کارت سوخت خودرو این اداره کل  بازدید کرد . وی با حضور در جمع کارکنان پست اظهار کرد : عملکرد کارکنان  اداره پست در توزیع کارت های سوخت خودروها و برخورد مناسب با مراجعین  در چند روز اخیر مطلوب بوده و با توجه به حجم زیاد مراجعات مردم ، توزیع بنحو مطلوب انجام شده  و کارکنان با  پاسخگویی به موقع  باعث  رضایتمندی حداکثری مردم  از خدمات ارائه شده توسط این اداره شده است . وی توزیع به موقع و با دقت  را باعث کاهش مراجعه مردم به ادارات پست دانست و افزود : یکی از اولویت های پست ، توزیع وتحویل به موقع مرسولات و رسیدگی به شکایات مردمی  بوده که با توجه به سیاست های اتخاذ شده  خدمات ارائه شده بهبود یافته  و تجهیز باجه های معطله و تجزیه و مبادلات کیفیت ارائه خدمات در این اداره افزایش قابل توجهی  یافته است . و ی مبادله و توزیع  سریع مرسولات را باعث رضایتمندی مشتریان  و افزایش میل آنها  به استفاده از خدمات قابل ارائه توسط پست دانست .

شایان ذکر است : پس از اعلام سهمیه بندی بنزین ، طرح توزیع کارت های هوشمند سوخت از تاریخ 24 آبان ماه  در ادارات پست استان شروع و تا کنون 1600 کارت سوخت توزیع و تحویل متقاضیان شده است .

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
تعداد بازدید : ۳۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید