پرش به محتوای اصلی

اخبار

دریافت اولین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس ( contact center ) در استان چهارمحال و بختیاری و منطقه مرکزی کشور

دریافت  اولین پروانه ارائه خدمات مرکز تماس ( contact center ) در استان چهارمحال و بختیاری و منطقه مرکزی کشور
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از اشتغالزایی بیش از 40 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در مرکز کال سنتر استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با توجه به نقش اشتغال جوانان  اظهار کرد : با پیگیری متعدد شرکت آسیانت در استان  موفق به دریافت پروانه ارائه خدمات مرکز تماس(contact center ) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است . که  این پروانه فعالیت برای اولین بار در منطقه مرکز کشور صادر شده و می تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال  و ارائه خدمات مناسب به مردم ایفا کند . بلالی افزود : با دریافت این پروانه زمینه اشتغال بیش از ۴۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در این مرکز کال سنتر فراهم شده و خدمات این شرکت  قابلیت ارائه و پشتیبانی از طریق مجازی را دارد و افراد بکار گرفته شده می توانند درمحل سکونت خود خدمات این شرکت را ارائه کنند . بلالی با اشاره به آمار ایجاد اشتغال از سوی شرکت مذکور و اعلام آمادگی شرکت آسیا نت جهت ایجاد اشتغال بیشتر در صورت حمایت سازمانها و ادارات گفت : شرکت آسیا نت ظرفیت اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر را در حوزه های پشتیبانی فروش و خدمات فنی ،تحقیقات بازار، پاسخگویی به مشتریان و رسیدگی به شکایات ، نظرسنجی و سنجش رضایت مشتریان و راهنمایی و مشاوره را داشته  و نیازمند حمایت از شرکت  از سوی سازمان ها و ادارات استانی بوده که تلاش می شود با مذاکره با دستگاهها و مسئولین استانی خدمات این شرکت در استان افزایش یابد .

شایان ذکر است : این مجوز از سوی سازمان تنظیم مقررات کشور جهت ارائه خدمات (contact center ) با تسهیلات ویژه به منظور بکارگیری افراد معلول صادر شده و این مجوز نقش مهمی در ایجاد اشتغال افراد معلول و ناتوان استان  دارد .


۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۳۶۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید