پرش به محتوای اصلی

اخبار

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد : در نمایشگاه پژوهش و فناوری ، طرح های کاربردی وتاثیر گذار مورد نیاز استان در حوزه های فناوری اطلاعات، گردشگری، محیط زیست، افکار سنجی، انتشارات و مشاغل خانگی استان حضور فعال دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در مراسم افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری که با حضور جمعی از مسئولین استان در دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه مادرتخصصی  استان برگزار شد  اظهار کرد : شرکت‌های دانش بنیان و مراکز بسیار خوبی در استان وجود دارد و به بهانه هفته پژوهش دستگاه‌های اجرایی و مراکز علمی و فناوری استان با ارائه دستاوردهای پژوهشی خود در ۲۶ غرفه در این نمایشگاه حضور فعال دارند . بلالی با اشاره به اینکه در نمایشگاه پژوهش و فناوری مردم و دانشجویان با جدیدترین محصولات و ایده های فناورانه پژوهشگران استان آشنا می شوند  افزود : طرح های کاربردی وتاثیرگذار مورد نیاز استان در حوزه های فناوری اطلاعات، گردشگری، محیط زیست، افکار سنجی، انتشارات و مشاغل خانگی استان در این نمایشگاه ارائه شده است   .

 اسماعیل پیرعلی خیرآبادی رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری نیز یکی از دستاوردهای این نمایشگاه را فرهنگ سازی و آشنایی دانشجویان با ایده های پژوهشی و انتقال تجربه دانست و افزود : در این نمایشگاه از ۶ محصول فناور، یک دستاورد خلاق و یک پژوهش از سوی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان رونمایی شد .

شایان ذکر است نمایشگاه پژوهش و فناوری با تجلیل از۵ پژوهشگر برتر دانشگاهی، یک پژوهشگر برتر دانشجویی ، ۲ استاد پژوهشگر برتر ، ۴ فناور برتر مراکز رشد و ۳ طرح برتر با موضوع رونق تولید در آذرماه سال جاری به کار خود پایان داد .

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۳
تعداد بازدید : ۲۵۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید