پرش به محتوای اصلی

اخبار

برگزاری بزرگترین workshapکسب و کار و راه اندازی استارت آپ در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری بزرگترین  workshapکسب و کار و راه اندازی استارت آپ در استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد : از مزایای برگزاری رویدادها ، توسعه فرهنگ ایده پردازی و خلاقیت در میان نخبگان جامعه از جمله دانشجویان وایجاد یک کار تیمی در بین آنها است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در مراسم برگزاری رویداد کارآفرینی و استارت آپ انجمن روانشناسی اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد : این رویداد ، یک رویداد فرهنگ سازی آموزش است و جامعه هدف این رویداد را سه گروه از فعالان حوزه کارآفرینی ( ایده پردازان ، برنامه نویسان و طراحان اپلیکیشنهای موبایلی )، گرافیست ها و متخصصین حوزه علوم تربیتی و روانشناسی تشکیل می دهند . مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان درباره مزایای این رویداد گفت : فارغ التحصیلان رشته روانشناسی می توانند با همکاری دو گروه اول تیم سازی کنند و در یک فرآیند آزمایشگاهی تجربه ایجاد یک مدل کسب و کار را داشته باشند . بلالی افزود  : از دیگر مزایای این رویداد توسعه فرهنگ ایده پردازی و خلاقیت در میان نخبگان جامعه وایجاد یک کار تیمی در بین آنها بوده که در فضای ایجاد شده و بستر سازی از طریق فناوری اطلاعات فارغ التحصیلان می توانند با مدل های کسب و کار آشنا و از این زیر ساخت و بستر برای توسعه فعالیت خود استفاده کنند  و با آموزش های لازم می توان مسیر ایجاد کسب و کار و اشتغال را به این افراد آموخت تا با آمادگی برای بازار کسب و کار ، به راه اندازی استارت آپ ها اقدام کنند .

شایان ذکر است در حاشیه این رویداد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با صاحبان ایده و مدل های کسب و کار دیدار و به بحث و تبادل نظر پرداخت .

۴ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱
تعداد بازدید : ۲۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید