پرش به محتوای اصلی

اخبار

پیشرفت پروژه فیبر نوری روستایی در استان چهارمحال و بختیاری چشمگیر بوده است

پیشرفت پروژه فیبر نوری روستایی در استان چهارمحال و بختیاری چشمگیر بوده است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری گفت :با اجرای 325 کیلومتر فیبر نوری در استان بسیاری از روستاها از زیر ساخت فیبر نوری بهره مند می شوند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در بازدید از نحوه اجرای پروژه فیبر نوری روستایی در استان ، به تشریح وضعیت ارتباطی استان و مسیرهای عبور فیبر نوری روستایی  اشاره کرد  . بلالی با اشاره به رفع برخی موانع پیش روی اجرای پروژه فیبر نوری گفت : اجرای پروژه فیبر نوری روستایی با وجود مشکلات متعدد از جمله صدور مجوزهای حفاری ، شرایط نامساعد جوی ، کوهستانی بودن برخی مسیرهای جاده ای در استان ، همچنان داشته و دارای پیشرفت خوبی است  . بلالی با اشاره به لزوم تسریع در اجرای پروژه اظهار کرد  : مسیر روستای شکرآباد تا سه راهی گلشور در شهرستان اردل از مسیرهای بعدی این پروژه است که انتظار می رود روند اجرا در این مسیر با سرعت انجام شود .

شایان ذکر است پروژه فیبر نوری روستایی در استان چهارمحال و بختیاری در سال 97شروع شده وبا توجه به شرایط اقلیمی این استان و بارش برف تا کنون این  شرایط نامساعد جوی تاثیری در کند شدن اجرای این پروژه مهم نداشته است .

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۴۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید