پرش به محتوای اصلی

اخبار

مجتمع ICT استان چهارمحال و بختیاری بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مجتمع ICT استان چهارمحال و بختیاری بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بازدید از پروژه مجتمع ICT استان گفت : مجتمع ICT استان چهارمحال و بختیاری با اعتباری بالغ بر 115 میلیارد ریال تاکنون بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ،مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان   اظهار کرد : خوشبختانه این پروژه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد  و با تلاش و کوشش پیمانکار روند احداث این پروژه  طبق برنامه زمانبندی پیش می رود . وی ضمن  تشریح اقدامات انجام شده اظهار کرد : قرار است این مجتمع که در آن از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده محل اجتماع دستگاه‌های حوزه ارتباطات با محوریت اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  شود . وی با اشاره به ارائه خدمات حوزه ICT در مجتمع مذکور گفت : به منظور تسریع در دسترسی مردم عزیر استان به خدمات این حوزه مجتمع استان در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و زیربنایی در حدود 6200 متر مربع و در 5 طبقه در حال احداث بوده  و با برنامه ریزی ها ی مطلوب این مجتمع به یک مرکز مطلوب در حوزه استارت‌آپی به منظور حمایت و توسعه کسب و کارهای نوپا در حوزه  فاوا تبدیل خواهد شد .

شایان ذکر است : عملیات احداث مجتمع ICT استان در اسفند 96 با اعتباری بالغ بر 115 میلیارد ریال کلید خورد و پیش بینی می شود در سال 99 به بهره برداری برسد .

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید