پرش به محتوای اصلی

اخبار

چابک سازی تولید محصولات جدید با به کار گیری اسکرام در استان چهارمحال و بختیاری

چابک سازی تولید محصولات جدید با به کار گیری اسکرام در استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره چابک سازی اسکرام با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات، جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، دوره آموزشی چابک سازی تولید محصولات جدید با به کار گیری اسکرام با حضور دانشجویان و متقاضیان علاقمند برگزار شد . مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به برگزاری دوره اسکرام در استان ، اظهار کرد : اسکرام ماهیت مدیریتی بسیار قدرتمندی دارد که هر نفر از تیم خود یک مدیرمحسوب شده و  اسکرام ماهیتی تکرار شونده دارد و فرایند تولید محصول را بر مبنای اولویتها در نظر می گیرد . بلالی با اشاره به مزایای اسکرام اظهار کرد : ارتباط مداوم اعضا تیم با یکدیگر ، انطباق آسان با تغییرات ،افزایش مسئولیت پذیری تیم،شفافیت و دید بیشتر پروژها از جمله مزایای اسکرام است   که با برگزاری این دروه در استان تلاش می شود با تیم سازی کسب و کار در استان افزایش یابد .

شایان ذکر است با انعقاد تفاهم نامه طرح کارگزاری توسعه  توانمندی های نوآوری و کارآفرینی ، دوره های آموزشی از سوی پژوهشکده فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی به عنوان مجری طرح و ادارات کل  ICT استانی به عنوان ناظر اجرای طرح با موافقت سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار می شود .

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۳۳۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید