پرش به محتوای اصلی

اخبار

جلسه کارگروه نظارت برکیفیت ارتباطات در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه کارگروه نظارت برکیفیت ارتباطات در  استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فناروی اطلاعات استان اظهار کرد : جهت دسترسی به ارتباطات مناسب در مواقع بحرانی از تشکیل تیم های تخصصی در این حوزه در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در جلسه کارگروه نظارت برکیفیت  ارتباطات استان که با حضور مرتضی زمانپور مدیر کل مدیریت بحران استان و نمایندگان اپراتورها تشکیل شد اظهار کرد : تمهیدات لازم برای حفظ و ارتقای کیفیت ارتباطی در ایام نوروز و همچنین مواقع بحرانی اندیشیده شده است که سعی شده با این اقدامات قطع ارتباطات در استان  به حداقل ممکن کاهش یابد  . بلالی با اشاره به تشکیل تیم های تخصصی در حوزه ارتباطات گفت : تیم هایی متشکل از دستگاه ها و اپراتورهای تابعه تشکیل شده تا در مواقع بحرانی سریعا بتوانند  نسبت به رفع مشکلات احتمالی ارتباطی در شهرها و روستاها  اقدام کنند . مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همچنین تصریح کرد : استان چهارمحال و بختیاری با شرایط جغرافیایی کوهستانی و صعب العبور نیازمند استفاده از BTS های سیار در مواقع بحرانی بوده که پیگیری های لازم جهت تامین چند دکل در استان در حال انجام است .

 زمانپور مدیر کل مدیریت بحران استان نیز از تخصیص و خریداری تعدادی دیزل ژنراتور سیار جهت مدیریت بحران در مواقع ضروری خبر داد و افزود : با خریداری دیزل ژنراتورها در مواقعی که با قطعی برق مواجهه می شویم می توان از آنها به عنوان پشتیبان جهت تامین برق دکل ها و شبکه های ارتباطی از آن استفاده کرد که این موضوع در دسترسی بموقع و کاهش خسارت ها تاثیر گذار خواهد بود.

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۳۱۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید