پرش به محتوای اصلی

اخبار

شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با مدیر کل ارتباطات و فناوری برگزار شد

شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با مدیر کل ارتباطات و فناوری برگزار شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: لازمه رونق در بخش خصوص همکاری کلیه دستگاهها برای تسهیل و رفع مشکلات موجود در بخش خصوصی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری ، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه  که در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد گفت: ایجاد بسترزیرساختی مناسب در استان جهت توسعه کسب و کارهای نو پا در بویژه در مناطق روستایی و توسعه اقتصاد دیجیتال و حمایت از استارت آپ ها از اولویت های این اداره کل است وی با اشاره به برخی از مشکلات پوششی در برخی از نقاط استان اظهار کرد :رفع مشکلات آنتن دهی تلفن های همراه و اینترنت پرسرعت با جدیت دنبال شده و نیاز به همکاری برخی از دستگاهها از جمله شهرداری ها جهت کاهش این مشکلات است . وی تصریح کرد :  استان چهارمحال و بختیاری به علت کوهستانی بودن دارای نقاط کور متعدد بوده که برای این منظور باید نقاط شناسایی و با به نصب دکل های جدید مخابراتی تلاش لازم برای پوشش حداکثری این نقاط ایجاد شود . بلالی با اشاره به ممانعت های مردمی در نصب و راه اندازی دکل های جدید خاطرنشان کرد :  تششعات سایت‌های BTS برای سلامتی مردم ضرری ندارد، و با پایش‌ها و اندازه‌گیری‌های سازمان انرژی اتمی و سازمان تنظیم مقررات میزان تششعات این سایت‌ها اندازه‌گیری شده  که میزان آن هیچ مشکلی برای سلامتی مردم نداشته است . بلالی افزود: با اقدامات انجام شده  در استان تا کنون برای 173 هزار دانش آموز امکان برقراری در شبکه شاد فراهم شده است.وی همچنین  لازمه توسعه و افزایش کیفیت در حوزه ارتباطی را همکاری مردم و برخی از دستگاهها با اپراتورها اعلام کرد و گفت : راه اندازی سایتها در برخی از مناطق شهری بدلیل ممانعت های مردمی با مشکل مواجه شده و جهت تامین مکان مناسب نیاز به همکاری شهرداری ها جهت اختصاص مکانی در پارکها و اماکن دیگر  شهرداری می باشد .

شایان ذکر است : در ادامه این جلسه نیز برخی از فعالین کسب و کار  به بیان مشکلات خود در حوزه ارتباطی  پرداختند که تصمیات لازم جهت رفع این مشکلات اتخاذ گردید.

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶
تعداد بازدید : ۳۴۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید