پرش به محتوای اصلی

اخبار

توسعه زیرساخت های ارتباطی در مراکز آموزشی شهرکرد

توسعه زیرساخت های ارتباطی در مراکز آموزشی شهرکرد
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری گفت: با همکاری اپراتورها زیر ساخت های ارتباطی در مراکز آموزشی با انتقال فیبر نوری بهبود می یابد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در جلسه توسعه زیرساخت های ارتباطی که در محل شهرداری شهرکرد برگزار شد ، اظهارکرد : با توجه به درخواست برخی از مراکز آموزشی استان از جمله مرکز سمپاد، زیرساخت های موجود درمنطقه رحمتیه با انتقال فیبر نوری ارتقاء داده می شود . وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با اپراتورها تصریح کرد : با انتقال فیبر نوری در این منطقه  ضمن رفع مشکل اهالی و مراکز آموزشی ، مشکلات پوشش اینترنت تلفن همراه در محل آرامستان جدید شهرکرد نیز برطرف می شود. وی تامین این زیر ساخت را باعث بهبود وضعیت ارائه خدمات الکترونیکی و کیفیت آموزشی دانست و گفت : با توجه به فراگیری ویروس کرونا در سطح جامعه لزوم تقویت زیرساخت های ارتباطی مراکز آموزشی به یکی از مطالبات اصلی تبدیل شده که با همکاری اپراتورها  و با انتقال فیبر نوری کلیه مشکلات فعلی رفع و خدمات آموزشی الکترونیکی  این مراکز آموزشی بهبود می یابد .

شایان ذکر است : در این جلسه مقرر شد شهرداری شهرکرد نیز مکانهای مناسبی را برای ایجاد سایت های شرکت همراه اول و ایرانسل شناسایی و در  اختیار اپراتورها قرار دهد .

۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۱۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید