پرش به محتوای اصلی

اخبار

پیگیری روند رعایت پروتکل های بهداشتی در جلسه مدیریت بحران

پیگیری روند رعایت پروتکل های بهداشتی در جلسه مدیریت بحران
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین پیگیری مشکلات احتمالی در فصل زمستان در جلسه مدیریت بحران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در جلسه مدیریت بحران که در محل سالن جلسات این اداره کل و با حضور کارشناسان پدافند و مدیریت بحران ادارات تابعه وزارت در استان تشکیل شد، ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: با توجه به اینکه روز به روز شمار مبتلایان به ویروس کرونا افزایش می یابد، رعایت پروتکل های بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. وی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص راه های مبارزه با این ویروس، افزود: باید پیگیری ها و تمهیدات لازم صورت پذیرد تا از ابتلای کارمندان به این ویروس کاسته شود. وی   افزود : کارکنان مبتلا به این ویروس باید سریعا مسئولین ادارات را مطلع کرده تا از ابتلای دیگران جلوگیری و اقدامات لازم در مهار شیوع این بیماری در ادارات انجام شود .

 بلالی همچنین با اشاره به شروع فصل زمستان و بارش های احتمالی این فصل گفت: با توجه به مذاکرات در این جلسه، مقرر گردید که ادارات مشکلات و ضعف های خود در برابر بحران های احتمالی را بررسی نموده و در راستای رفع آن هر چه سریعتر اقدام کنند تا در مواقع بحرانی دچار مشکل نشویم.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۱۶۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید